Alt Kuruluşlar

Naature Teknoloji


Naature Teknoloji, Naature Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi´ne bağlı olarak, web tabanlı uygulamalar, masaüstü uygulamalar, mobil uygulamalar, akıllı şehir uygulamaları ve crm uygulamaları hizmetlerini kapsayan anahtar teslim proje çözümleri üretmektedir. Naature Teknoloji´nin ana faaliyet konuları; kurumsal web sitesi tasarımı, web tabanlı uygulama geliştirme, mobil uygulama geliştirme, e-ticaret hizmetleri, akıllı şehir uygulamaları, online eğitim portalları, crm yazılımları, canlı destek ve toplu sms sistemleridir.

Naature Akademi


Naature Akademi, Sunhill International University (Uluslararası Sunhill Üniversitesi) ile koordineli olarak çalışmalar yürüten ve internet bağlantısı olan her yerde, zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak bireysel eğitim alınabilmesine olanak sunan yeni nesil eğitim platformudur. Aynı zamanda Naature Akademi, Soyut Akademi ve Nuzem - Naature Uzaktan Eğitim Merkezi´ni de bünyesinde bulunduran ve teknoloji tabanlı eğitim sektöründe lider konumda olan Naature Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi´nin kayıtlı resmi markasıdır.

Naature Yayıncılık


Naature Yayıncılık, Naature Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi´ne bağlı olarak, teknoloji alanında eğitim kitapları, kişisel ve mesleki gelişim yayınları hazırlamakta ve bu yayınları basılı veya dijital olarak satışa sunmaktadır. Naature Teknoloji, kitap basımının yanı sıra, aynı zamanda dijital eğitim setleri de hazırlamaktadır. Naature Yayıncılık´ın bugüne kadar basılmış kitapları arasında; İstanbul´un Doğal Mirası Anıt Ağaçlar, Müşteri Odaklı Perakende Mağazacılık, Geçmişten Günümüze Yeşilay, HTML ve CSS İle Web Tasarımcılığı, PHP ve MySQL İle İnternet Programcılığı ve Sosyal Medya Uzmanlığı okuyucular tarafından yoğun ilgi görerek genişletilmiş baskıları yapılmış ve yapılmaya devam etmektedir.

Ntr Ajans


Ntr Ajans, Naature Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi´ne bağlı olarak, kurumsal kimlik çalışmaları, dijital reklam hizmetleri, basılı ve görsel grafik tasarım hizmetleri, mobil uygulama tasarımları, web sitesi arayüz tasarımları, sosyal medya yönetimi hizmetlerini kapsayan anahtar teslim kurumsal ajans çözümleri üretmektedir. Ntr Ajans´ın ana faaliyet konuları; web sitesi tasarımı, mobil uygulama tasarımı, kurumsal kimlik oluşturma, dijital reklam hizmetleri, arama motoru optimizasyonu, grafik tasarım hizmetleri ve profesyonel sosyal medya yönetimidir.