Altın Mercek Ödülleri

Altın Mercek Teknoloji Ödülleri, web, internet ve mobil tabanlı teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale gelmiş, bağımsız bir organizasyondur.

Naature Teknoloji tarafından Uluslararası Sunhill Üniversitesi Teknoloji Enstitüsü´nün destekleriyle düzenli olarak gerçekleştirilen Altın Mercek Teknoloji Ödülleri organizasyonunda, web ve internet teknolojileri, mobil teknolojiler, akıllı şehir teknolojileri ve robotik teknolojileri alanlarında uzman ve tecrübeli jüri üyeleri, her sene Türkiye’de gerçekleştirilen başarılı projeleri belirlemektedir.

İş ve günlük hayatımızda, her geçen gün çok daha önemli ve vazgeçilmez bir konuma sahip olan teknolojinin gelişimine paralel olarak, Altın Mercek Teknoloji Ödülleri, her sene pek çok farklı kategoride teknoloji projesini ödüllendirmektedir.

Altın Mercek Teknoloji Ödülleri organizasyonu halk oylamasında, organizasyonunun heyecanını tüm internet kullanıcıları ile paylaşarak, konuya merak uyandırmayı ve aktif olarak katılım yapılmasını sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için Altın Mercek Teknoloji Ödülleri Web Sitesi´ni ziyaret edebilirsiniz.

Altın Mercek Ödülleri