Canlı Destek Sistemleri

Canlı Destek Sistemleri


Naature Teknoloji adına tescilli özel canlı destek sistemimizin web sitenize ve uygulamalarınıza entegrasyonunu sağlıyor ve ziyaretçilerinize sorunsuz bir hizmet sunmanıza aracılık ediyoruz.

Canlı destek sistemi, web sitenizi 7/24 izleyebildiğiniz, web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları takip edebildiğiniz, çevrimiçi olduğunuz zamanlarda ziyaretçilerin size soru sorabildiği, çevrimdışı olduğunuz zamanlarda yazılan mesajları kaydedebildiğiniz, ziyaretçilerinize çevrimiçi destek sağlayabildiğiniz ve ziyaretçileri doğru sayfalara yönlendirebildiğiniz web tabanlı özel bir yazılımdır.

Web sitenizin içeriği ve amacı ne olursa olsun (kurumsal, e-ticaret, blog, kişisel, portfolyo vb.), web sitenizi görüntüleyen ziyaretçilerin aradığı en önemli özelliklerin başında "güven" gelmektedir. Bu güveni en kısa yoldan ziyaretçilerinizle anlık ve birebir iletişim kurarak sağlayabilirsiniz. Ziyaretçilerinizi aradığı bilgiyi, hizmeti veya ürünü en kolay, en hızlı, en ucuz ve en etkili şekilde ulaştırdığınızda, ziyaretçiniz artık sıkı bir takipçiniz veya müşteriniz olacaktır.

Müşterilere sağlanan satış öncesi ve sonrası hizmet kalitesi, onların tercihlerini etkileyen en önemli unsurdur. Şurası bir gerçektir ki; müşterileriniz, sizden daha iyi müşteri hizmeti ile karşılaştıklarında rakiplerinizi tercih edeceklerdir. Müşterilerinizin size ulaşmakta yaşayacağı sorunları (telefon maliyeti, e-posta yazma/cevaplama zaman kaybı) online destek vererek en aza indirgeyebilir ve müşteri portföyünüzü büyük oranda koruyabilirsiniz.

Müşterilerinizle iletişim kurarken kullandığınız araçlar (telefon, posta vb.) hem size hem de müşterinize ciddi maliyetler oluşturur. Naature Teknoloji tarafından geliştirilen canlı destek sistemleri, müşteri ilişkileri maliyetini her iki taraf içinde azami oranda azaltırken, birebir görüşmenin etkisiyle mevcut müşterilerinizin memnuniyetini artırabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.