Sanal Tur & Havadan Video Hizmeti

360° sanal görüntü veya helikopterlerimizle havadan video - fotoğraf çekimleri yapıyor, bu görüntüleri web sitenizde yayınlayarak ziyaretçilerinizin sanal ortamda gezinti yapmalarına olanak veriyoruz.

Sanal Tur & Havadan Video Hizmeti

360° fotoğraf çekimi ile artık ziyaretçilerinize veya müşterilerinize istediğiniz mekanda 3 boyutlu gezebilmenin özgürlüğünü yaşatabilir, oturdukları yerden sanal gezinti veya sanal tur yaptırabilir, sunduğunuz ürün veya hizmetleri de bu gezintinin bir parçası yapabilirsiniz.

Panoramik çekilen fotoğrafların özel bir çalışma ile birbirine eklenmesi ile oluşturulan 360° panorama, çok farklı uygulamalara imkan vermektedir. Fare ya da klavye yoluyla sahnenin içinde sağa, sola, yukarı ya da aşağıya gezebilir, mekanda gördüğünüz herhangi bir nesneye yakından bakabilir, bulunduğunuz bir alandan başka bir alana geçebilirsiniz. Ziyaretçinin sanki içerideymiş gibi hissetmesini sağlayan 360° sanal tur, mekanınızı, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi tanıtmanız için size kolaylık sağlar.

İstenilen yükseklikten ve özel araçlar yardımıyla çekim yapılarak elde edilen panoramik sahneler ile mekanın bulunduğu konum veya etrafındaki detayların daha ayrıntılı olarak tanıtıldığı yayınlara havadan 360° video gezintisi adı verilmektedir. İnsansız hava araçlarımız, son sistem kameralar ve sarsıntı önleyici ekipmanlar ile donatılmış olduğundan, elde edilen panoramik sahnede herhangi bir birleştirme hatası olmamakta ve kusursuz bir görüntü netliği yakalanmaktadır.

Açık hava, manzara ve geniş mekan tanıtımları gibi durumlarda havadan video hizmeti tavsiye edilirken, alçak yüksekliğe sahip kapalı mekanlarda 360 derece sanal tur hizmeti tavsiye edilmektedir.

Naature Teknoloji olarak, alanında uzman kameraman ve operatörlerimizle mekanınızın veya ürünlerinizin havadan video çekimi ve 360 derece sanal tur çekimi ile markanızın bilinirliğinin ve ürünlerinizin satışının artırılmasına destek oluyoruz.

Sanal tur ve havadan video referanslarımızı görüntülemek için, Referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

360° sanal tur hizmet ve servislerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi istemek için İletişim sayfamızı kullanabilir veya 0850 840 83 40 Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi & Fiyat Talebi

© 2002-2018, Naature Bilişim Teknolojileri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.
Naature Bilişim Teknolojileri A.Ş