Sosyal Medya Yönetimi

Google, Yandex, Facebook, Twitter, Linkedin, Instagram ve Youtube gibi sosyal medya hesaplarınızı sizin adınıza yönetiyor, markanızın bilinirliğini artırıyor ve dijital itibarınızı koruyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal mecralar, özellikle kurumlar, şirketler, ünlü kişiler ve markalar için şansa bırakılmayacak kadar önemlidir. Rekabette öne çıkmak, müşterilerinizle etkileşimde kalmak, dijital itibarınızı korumak ve marka imajınızı pekiştirmek için sosyal medya en önemli araçlardan biridir. Sadece Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Google+ veya Youtube kullanan müşteri adaylarınız, takipçileriniz veya müşterileriniz için değil, aynı zamanda Google, Yandex veya Bing sıralamalarında üst sıralarda olmanız için de sosyal medya etkin bir yöntemdir.

2004 yılından itibaren hızla büyüyen sosyal medyanın etkisi, günümüzde her alanda kendini göstermektedir. İletişimin en etkili ve en hızlı yöntemlerinden olan sosyal medya sayesinde, markanızın etkinliğini ve bilinirliğini artırabilir, satış grafiğinizi yükseltebilir, markanızın veya kendinizin dijital itibarını koruyabilirsiniz.

"Merhaba Sosyal Medya!" kitabının yazarı ve Sosyal Medya Uzmanı Mehmet Selçuk Batal´ın liderliğini yaptığı profesyonel ekibimiz sayesinde sektörünüze, hedef kitlenize ve markanıza en uygun sosyal medya stratejisi oluşturulur. Size özel oluşturulacak doğru strateji ile hedeflerinize daha hızlı ve daha kolay ulaşabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz aşağıdaki maddeleri kapsamaktadır:

Kurumunuza veya firmanıza ait iç ve dış sosyal medya politikası oluşturma
Sosyal medya stratejisi geliştirme
Dijital itibarınızın korunması
Olası kriz durumlarında profesyonel çözümler bulunması
Sosyal medya içerik ve topluluk yönetimi
Olası hukuksal durumlarda danışmanlık yapma
Detaylı raporlama ve analitikler
Sosyal medya ekibinizin eğitimi
Kurumsal veya bireysel hesaplarınızın yönetimi
Doğru etkileşim yaklaşımları
İçerik pazarlama stratejisi ile paralel sosyal medya aksiyonları
Müşterileriniz ve hedef kitlenizin sosyal medya üzerinden izlenmesi
Marka imajınızın yönetimi
Etki alanınızın artırılması
Marka fanatiklerinizin oluşturulması
Haberlerin ve eğitici içeriklerin paylaşımı

Naature Teknoloji´nin sosyal medya yönetimi alanındaki tecrübelerinden istifade ederek sosyal mecralardaki hesaplarınızdan en yüksek verimi elde edebilir ve markanızın sosyal medyadaki görünürlüğünü organik olarak artırabilirsiniz.

Sosyal medya yönetimi referanslarımızı görüntülemek için, Referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal medya yönetimi hizmet ve servislerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi istemek için İletişim sayfamızı kullanabilir veya 0850 840 83 40 Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi & Fiyat Talebi

© 2002-2018, Naature Bilişim Teknolojileri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.
Naature Bilişim Teknolojileri A.Ş