Özel Masaüstü Yazılımlar

Windows işletim sistemi ile tam uyumlu çalışan sektörel masaüstü yazılımlar hazırlıyor, aynı zamanda talebinize uygun size özel masaüstü yazılımlarla da işlerinizi kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Özel Masaüstü Yazılımlar

Masaüstü yazılımlar, son kullanıcı bilgisayarları üzerinde çalıştırılan ve ihtiyaç duyduğu tüm sistem kaynaklarını son kullanıcı bilgisayarındaki işletim sisteminden kullanan yazılımlardır. Özel masaüstü yazılım, küçük veya büyük - bireysel veya kurumsal tüm işletmelerin ihtiyaç duyduğu çözümlerdir. Küçük ve orta ölçekli firmaların kullanacağı temel hesap, stok takip, müşteri takip, iş takip, sevkiyat takip veya depo yönetim uygulamaları için yazılabildikleri gibi, büyük çaplı kurumsal firmalarda aynı zaman diliminde binlerce kullanıcının bağlı olduğu sistemler için de yazılabilirler.

Masaüstü yazılımlar, sahip oldukları geniş ve güçlü altyapısıyla milyonlarca veriyi herhangi bir kayıp veya aksama olmadan yönetir ve aynı zamanda kullanıcıya, uygulama geliştiriciye ve yöneticiye tam hakimiyet sağlar. Firmanız veya işiniz için özel olarak hazırlatacağınız masaüstü yazılım, iş gücünüzü en aza indirir, verilerinizi güvenli şekilde depolar ve iş-personel maliyetlerinizi oldukça azaltır. Masaüstü özel yazılım, analiz ve raporlama kolaylığı sağlar ve web tabanlı yazılımlara göre daha hızlı ve daha performanslı çalışırlar. Müşterinin talebine göre kapalı devre olarak çalışabilen masaüstü programlar, web ortamında herkese açık olan yazılımlara göre çok daha güvenlidir. Masaüstü yazılımlar, verilerinizi programın yüklü olduğu bilgisayar sisteminde saklarken, dilediğinizde bu bilgileri kendi belirleyeceğiniz özel yetkilendirmelere bağlı kalarak diğer kullanıcılarla da paylaşmanızı sağlar. Masaüstü yazılımlar, bilgi teknolojileri yöneticilerinin vazgeçilmezlerindendir; çünkü iş akışını daha iyi yönetir, zamanı daha iyi kullandırır ve hataları en az seviyeye indirirler.

Özel masaüstü yazılımlarla hazır paket yazılımlar arasındaki en büyük fark, hazır paket programların genel kitleye uygun yazılması ve tam anlamıyla istediğiniz özelliklere sahip olmamasıdır. Size özel kurumsal işyeri takibi, stok takibi, iş kontrolü, müşteri takibi ve buna benzer çözümleri ancak masaüstü özel yazılımlar yardımıyla elde edebilirsiniz.

Naature Teknoloji olarak tamamı kendi bünyemizde çalışan ve masaüstü yazılım alanında eğitim almış profesyonel yazılım ekibimizle, iş gücünüzü arttıracak en iyi masaüstü uygulama çözümünü bulur, ihtiyaç duyduğunuz masaüstü yazılımları sisteminiz üzerinde sorunsuz olarak çalışacak şekilde geliştir ve en uygun yöntem ve araçları belirleyip, tecrübemizle birleştirerek, beklentilerinize en üst düzeyde cevap veren masaüstü çözümler üretiriz. Sizin için hazırlayacağımız özel masaüstü yazılım, iş yükünüzü hafifletirken, karlılığınızı ve rekabet gücünüzü de artıracaktır.

1. Sizi Dinliyoruz
Çalışmalarımızın en önemli kısmı sizi dinlemek... Bu sayede ürün ve hizmetlerinizi görüyor, ihtiyaçlarınızı anlıyor ve tüm iş sürecine sizinle birlikte dahil olup, isteklerinizi karşılıyoruz. Sizi dinleyerek ve izleyerek, yaşadığımız bu süreci değerlendirip, ihtiyaçlarınızı dokümante ediyor ve tekrar tekrar üzerinden geçme fırsatı yakalıyoruz. Çünkü, asıl önemli olanın sonuca gitmeden önce amacı anlamak olduğunu çok iyi biliyoruz.

2. Projelendiriyoruz
Kurumunuzun ölçeğine, iş yapış şekline, ürün ve hizmetlerine, dijital ihtiyacına ve bütçesine göre proje aşamasına geçiyoruz. Projeniz her ne olursa olsun, oluşturmak istediğiniz sistemi önce zihninizde ve kağıt üzerinde çalışır hale getirerek ilerliyoruz. Bu yöntem sayesinde geliştirme aşamasında yaşanacak sürprizlerin önüne geçip, verimli bir entegrasyon süreci sunuyoruz.

3. Sonuçlandırıyoruz
Projenin son safhasında sizin de görüşlerinizi alarak son düzeltmeleri yapıyor ve projeyi kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

4. Ölçümlüyoruz
Yaptığınız yatırımların sonuçlarını takip ediyor, projenizin başarısını ölçümleyebiliyoruz.

Masaüstü yazılım referanslarımızı görüntülemek için, Referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Özel masaüstü yazılım hizmet ve servislerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi istemek için İletişim sayfamızı kullanabilir veya 0850 840 83 40 Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi & Fiyat Talebi

© 2002-2018, Naature Bilişim Teknolojileri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.
Naature Bilişim Teknolojileri A.Ş