Internet & Sosyal Medya Reklamcılığı

Internet & Sosyal Medya Reklamcılığı


Markanıza veya kurumunuza özel reklam stratejileri belirleyerek, Google, Facebook ve Twitter´da reklamlarınızı yayınlıyor, detaylı raporlamalarla bu reklamlardan en iyi sonuçları almanız için çalışıyoruz.

İnternet Reklamcılığı bir çok konu ile bağlantılı olarak ilişkilendirilebilecek gelişmiş reklamcılık türlerinden biridir. İnternet Reklamcılığı, gazete, televizyon, radyo gibi mecralarla yayınlanan reklam kampanyalarıyla karşılaştırıldığında hem ölçümlendirilebilir olmasıyla hem de düşük maliyetle daha fazla kitlelere ulaşabilmesiyle ön plana çıkmaktadır.

İnternetin son yıllarda aldığı hal ile dünya üzerindeki herhangi bir bilgiye en kısa sürede ulaşılabilmesini sağlayan bir kitle iletişim aracı olduğunu düşünürsek, internet reklamcılığı etkin ve doğru yollar seçilerek planlı çalışmalarla yürütüldüğünde, hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi en kolay şekilde tanıtmanızı sağlayabilecek bir reklamcılık türüdür.

İnternet reklamcılığının hedefleri; firmanın kendisini, ürünlerini ve servislerini tanıtmak, firmanın mevcut ve potansiyel müşterileri ile iletişimini sağlamak ve firmanın hizmetlerine olan ilgiyi ve satışları artırmaktır. İnternet reklamcılığı; sosyal medya reklamcılığı, arama motoru reklamcılığı, e-mail reklamcılığı, sms reklamcılığı, whatsapp reklamcılığı ve banner reklamcılığı olmak üzere çeşitli türlerden oluşmaktadır.

Bugün internet reklamcılığı, bir çok firmanın gerek satışlarını artırma, gerekse kurumsal kimlik ve imajını göstermek amacıyla kullandığı bir vizyon ve pazardır. İnternet reklamcılığı, bir firmanın pazarlama stratejilerine uyarlanarak yapılan stratejik reklam çalışmalarıdır.

Naature Teknoloji olarak, dijital reklamcılık ve web tabanlı satış-pazarlama alanında deneyimli personelimiz ile en doğru internet reklam formatlarını kullanarak, performansa yönelik, sonuç odaklı kampanyaları planlar ve uygularız. Dijital medya planlama dahilinde ilk olarak hedefleri net bir şekilde belirler ve markanızın internette hangi mesajı, hangi mecrada, hangi formatta, ne kadar sürede ve ne kadar bütçe ile iletmesi gerektiğini doğru bir şekilde tanımlarız. Stratejik planlama dahilinde belirlediğimiz hedef kitleyi göz önüne alarak, amaçlar doğrultusunda bu kitle ile en doğru iletişimi sağlayacak net ve kolay anlaşılır kreatif mesajı belirler, hedef tüketici kitlesine doğrudan ulaşan ve en iyi geri dönüşü veren mecraları dikkatle seçeriz. Daha sonra bu mecralara uygun kreatif görsel ve içerikleri yaratırız. Kampanya yayın sürecini dinamik olarak yönetir, sonuçlarını net bir şekilde analiz ederek, size ayrıntılı olarak raporlarız.

Naature Teknoloji, şirketiniz veya markanız adına yöneteceği internet reklam kampanyaları ve sosyal medya reklam kampanyaları ile yapacağınız reklam yatırımlarının geri dönüşünü artarak alacağınızı garanti etmektedir.