Kurumsal Bilgiler2002 yılında temelleri atılan ve 2013 yılında Anonim Şirket statüsünde kurumsallaşma yoluna giren Naature Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi, akıllı şehir uygulamaları, online tahsilat çözümleri ve sertifikalı uzaktan eğitim sistemleri alanında “ilk” şirket olmanın gururuyla, bugün güçlü altyapı sistemi ve uzman personeli ile ülkemizdeki en güvenilir teknoloji şirketlerinden biri konumuna gelmiştir.

Kurulduğu günden bu yana, müşterilerine internet tabanlı kurumsal teknoloji çözümleri sunmaya odaklanan Naature Teknoloji, altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmektedir. Firmalara, teknoloji çözümleri sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile ihtiyaçlara uygun gerçek teknoloji çözümleri sunmaktadır.

Naature Teknoloji, web tabanlı uygulamalar, masaüstü uygulamalar, mobil uygulamalar, akıllı şehir uygulamaları, crm uygulamaları ve robotik uygulamalarını kapsayan anahtar teslim proje çözümleri üretmektedir. Naature Teknoloji´nin ana faaliyet konuları; kurumsal web sitesi tasarımı, web tabanlı uygulama geliştirme, mobil uygulama geliştirme, e-ticaret hizmetleri, akıllı şehir uygulamaları, robotik tabanlı uygulamalar, online kurumsal eğitim portalları, iş ve müşteri takip (crm) yazılımları, özel masaüstü yazılımlar, canlı destek sistemleri, toplu sms sistemleri ve online tahsilat sistemleridir.

Naature Akademi, Soyut Akademi, Naature Hazır E-ticaret Paketi, Naature Toplu Sms Sistemi, Naature Canlı Destek Sistemi ve Naature Dernek Takip Otomasyonu, Naature Teknoloji´nin markalaşmış ve son kullanıcıya hitap eden projelerinden bir kısmıdır.

Naature Teknoloji ayrıca, gelenekselleşen Altın Mercek Teknoloji Ödülleri´nin de yasal sahibi olarak bu büyük organizasyonun ev sahipliğini yapmaktadır.

Dijital Kataloğumuzu görüntülemek ve bilgisayarınıza kayıt etmek için lütfen buraya tıklayınız.


Vizyonumuz:
Kamu ve özel kurumlara yönelik sunulan web tabanlı uygulamalar, mobil uygulamalar, akıllı şehir uygulamaları ve uzaktan eğitim sistemleri alanında Türkiye’nin uzmanlaşmış lider firması olmak.

Misyonumuz:
Türk bilişim teknolojileri sektörünün gelişimine, en son teknolojileri kullanarak, entegre, yenilikçi, yaratıcı; çeşitli kurum ve kuruluşların internet ve mobil tabanlı tüm uygulama ihtiyaçlarını kuruma özel, uzmanlaşmış, katma değerli hizmetler bütünü ile karşılayarak sektöre katkı sağlamaktır.

Hedeflerimiz:
• Sürekli iyileştirme felsefesi ile müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek noktaya çıkarmak
• Verimli iş ortaklıkları kurmak
• Kalitede, müşteri memnuniyetinde ve teknolojik gelişmelerde lider olmak
• Çalışanının gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatmini yaratmak

Politikamız:
Müşterilerimize sunduğumuz her türlü servis ve bilginin gizliliği, bütünlüğü ve erişilebilirliğini sağlamak adına sözleşme şartlarını, yasal mevzuatı ve kalite yönetim koşullarını değerlendirerek ortaya çıkan riskleri en aza indirmek için gerekli altyapı ve insan yatırımını yapmayı, işleyişimizi sürekli güncelleyerek geliştirmeyi, teknoloji altyapımızı sürekli iyileştirmeyi ve sosyal sorumluluk projelerimizi arttırarak devam ettirmeyi şirket politikası olarak benimseriz.

Markamız:
Şirketimizin ünvanında geçen Naature kelimesi, iki farklı dilde iki farklı kelimenin birleşiminden oluşturulmuştur. "Naat" Türkçe dilinde "bir şeyi övmek, vasıflandırmak" anlamlarına gelirken, "Ure" Slovence dilinde "saat, mesai" anlamlarına gelmektedir. Her iki ülkede de ticari faaliyet gösteren bir şirket olarak, biz bu iki kelimeyi birleştirerek "Naature" kelimesini ortaya çıkardık ve "zamanı ve çalışmayı anlamlandırmak, övmek; çalışmaya (emeğe) değer vermek" anlamlarını yükledik.

Logomuz:
Logomuzdaki büyük turkuaz halka müşterilerimizi, küçük turuncu halka ise çalışanlarımızı ifade etmektedir. Müşterilerimiz ve çalışanlarımız bir araya geldiğinde bir bütün olmakta ve sağlam bir zinciri oluşturmaktayız. Logomuzda kullandığımız Turkuaz, güven, dinginlik, sadakat, güç, başarı, ciddiyet, dürüstlük ve yerli olmayı simgelemekte; Turuncu ise, uygun fiyat, gençlik, coşku, özgünlük ve etkin olmayı simgelemektedir.


Kurumsal Bilgilerimiz:

Ticaret Ünvanı:Naature Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Vergi Dairesi:Ümraniye Vergi Dairesi
Vergi Numarası:627 042 2421
Ticaret Sicili:İstanbul Ticaret Odası - 879188
Mersis Numarası:0627042242100011
Genel Müdürlük:Cumhuriyet Mah. Çınarlı Sok. No:10/1, Üsküdar - İstanbul
İletişim Bilgileri:0216 344 67 15 - bilgi@naature.net