Kurumsal E-Ticaret Yazılımı

Kurumsal E-Ticaret Yazılımı


İçerisinde birçok özelliği barındıran, kolay yönetilebilir, özel tasarımlı ve Naature Teknoloji adına tescilli e-ticaret yazılımımızla internet mağazanızı kuruyor, çalışanlarınıza e-ticaret eğitimleri veriyoruz.

Ülkemizde e-ticaret girişimi, özellikle genç girişimcilerin yoğun olarak tercih ettikleri bir sektör haline gelmektedir. Türkiye’de e-ticaret imkanlarının giderek gelişmesi, dünya ortalamasının iki katı daha hızlı bir şekilde büyümesi, bankacılık sistemlerinin gelişmiş olması, internet kullanımının giderek artması gibi sebepler, e-ticaretin hızla büyümesine sebep olan bazı nedenler arasındadır.

İnternetin hayatımızda her geçen gün biraz daha fazla yer alması, sosyolojik anlamda her türlü davranışın da boyut değiştirmesine sebep olmuştur. Alışveriş davranışları da bu değişimden kuşkusuz etkilenmektedir. Artık tüketiciler, internet yoluyla daha ucuz ve daha hızlı bir şekilde ürün almayı tercih etmektedir. Hızla gelişen e-ticaret sektöründe kendisine yer edinmek isteyen girişimciler veya fiziksel mağazasını sanal ortama taşımak isteyenler, e-ticaret imkanlarından faydalanarak, karlılık oranlarını artırmayı ve daha geniş bir kitleye ulaşmayı istemektedir.

Eğer, fiziksel bir mağazanız varsa, e-ticarete başlayarak, daha fazla kişiye ürünlerinizi ve hizmetlerinizi ulaştırma imkanına sahip olursunuz. Bugün KOBİ ve diğer işletmelerin e-ticarete kendilerini adapte etmeleri konusunda, Devlet veya Sivil Toplum Kuruluşları tarafından birçok teşvik ve kolaylıklar da sunulmaktadır. Bu tür teşviklerden faydalanarak, kendi işinizi kısa bir zamanda ve düşük maliyetlerde internete taşıyabilirsiniz.

İşini internet ortamına taşımak isteyenlere veya ilk işini e-ticaret üzerine kurmak isteyen girişimcilere profesyonel çözümler üreten firmamız sayesinde, her şey internetten alışveriş yapmak kadar kolay! Sizin sadece istek ve beklentilerinizi öğrendiğimiz süreçte, e-ticaret sitenizi tasarlamak ve programlamak tamamı kendi firmamız bünyesinde çalışan uzman ekibimizin sorumluluğundadır. Naature Teknoloji´nin sunmuş olduğu e-ticaret yazılımı ve e-ticaret paketleri, bir e-ticaret sitesi içerisinde olması gereken güvenlik, ödeme alt yapısı, sipariş ve kampanya yönetimi gibi gelişmiş özellikleri kapsarken, aynı zamanda en iyi seo alt yapısına sahip olarak arama motorlarında müşterilerinize kısa zamanda ulaşmanızı da sağlayacak şekilde hazırlanmaktadır.

E-ticaret paketlerimizin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uyumlu olması sağlanarak, e-ticaret yapacak kişilerin daha fazla kazançlar elde edebilmeleri için yapacakları dijital pazarlama çalışmalarından daha kısa sürede cevap almaları sağlanmaktadır. E-ticaret sitelerinden alışveriş yapılmasında önemli bir kriter olarak kabul edilen güvenlik alt yapısı, Naature Teknoloji tarafından sunulan e-ticaret paketlerinin hepsinde profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır.

Gelişmiş tema seçeneğinden çoklu renk desteğine, onlarca kullanışlı modülünden sosyal medya bağlantılarına kadar her aşamasında kaliteyi ve ayrıcalığı hissettiren e-ticaret paketleri, yönetim panelinin işlevselliği ve kolay kullanılabilirliğiyle de e-ticaret girişimcisine esnek kullanım alanı sunmaktadır. Kampanya yönetimi, indirim kuponları, hediye çekleri, müşteri işlemleri, XML desteği, B2B yönetimi ve diğer özellikleriyle e-ticaret girişiminizi geliştirebileceğiniz imkanları barındıran Naature E-ticaret Paketleri, en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır.

Müşterilerimizin e-ticaret paketlerinin özelliklerine daha kısa zamanda adapte olabilmeleri adına gerekli olan eğitim Naature Teknoloji tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Herhangi bir sorunda veya çözülemeyen problemlerde telefon, e-posta veya canlı bağlantı desteği sağlanmaktadır. Gelişmiş e-ticaret yazılımları sayesinde internette satış girişiminizi kısa sürede başarıya ulaştırabilir ve karlılık oranlarınızı devamlı artırabilirsiniz. İnternet ortamındaki artan alışveriş imkanlarından faydalanmayı ve bu büyük pastadan bir pay almayı istiyorsanız, Naature Teknoloji´nin sunmuş olduğu tamamen mobil platformlarla uyumlu (akıllı telefon, tablet, phablet vb.) e-ticaret paketlerinden satın alarak, kısa zamanda e-ticaret sektörü içerisinde yerinizi alabilirsiniz.