Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı


Web teknolojileri alanındaki tecrübe ve birikimlerimizi kullanarak, özgün tasarımlı ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bireysel ve kurumsal web siteleri geliştiriyor, mevcut web sitelerinizi yeniliyoruz.

Günümüz internet pazarında bireysel web sitelerinin yanı sıra, özellikle firmalar için kurumsal web siteleri oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Yapılacak olan kurumsal web sitesi, firmanın internet dünyasındaki ofisi (sanal ofis) olarak da yorumlanabilir. İşte bu nedenden dolayı yapılacak web sitesinin her aşamasında dikkat ve özveri ile hareket edilmelidir. Hem firmanın kurumsal kimliğini yansıtan hem de potansiyel ve mevcut müşterilerin ilgisini çekecek bir web sitesi hazırlanmalıdır.

Profesyonelce tasarlanan, görsel, metinsel ve grafiksel anlamda tamamen sade ve estetik, akıcı, kurumunuzun renkleri ve vizyonu ile uyumlu, firmanızı ve markanızı zenginleştirici bir şekilde yansıtan ve temsil eden bir kurumsal web sitesi tasarım çalışması, ziyaretçilerinizin gözünde sizi kurumsal ve profesyonel bir firma olarak göstererek, ürün veya hizmetinizin ne kadar kaliteli ve kullanışlı olduğu hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.

Naature Teknoloji olarak web tasarım ihtiyacınıza göre tamamen size özel ve özgün bir tasarımla profesyonel çözümler sunmaktayız. Hazırladığımız çalışmalarda hazır şablon tasarımları kesinlikle kullanmamaktayız. Tüm çalışmalarımız firmamız bünyesinde çalışan profesyonel grafiker ve arayüz tasarımcıları tarafından geliştirilmektedir.

1. Sizi Dinliyoruz
Çalışmalarımızın en önemli kısmı sizi dinlemek. Bu sayede ürün ve hizmetlerinizi görüyor, ihtiyaçlarınızı anlıyor ve tüm iş sürecine sizinle birlikte dahil olup, isteklerinizi karşılıyoruz. Sizi dinleyerek ve izleyerek, yaşadığımız bu süreci değerlendirip, ihtiyaçlarınızı dokümante ediyor ve tekrar tekrar üzerinden geçme fırsatı yakalıyoruz. Çünkü, asıl önemli olanın sonuca gitmeden önce amacı anlamak olduğunu çok iyi biliyoruz.

2. Projelendiriyoruz
Kurumunuzun ölçeğine, iş yapış şekline, ürün ve hizmetlerine, dijital ihtiyacına ve bütçesine göre proje aşamasına geçiyoruz. Projeniz her ne olursa olsun, oluşturmak istediğiniz sistemi önce zihninizde ve kağıt üzerinde çalışır hale getirerek ilerliyoruz. Bu yöntem sayesinde geliştirme aşamasında yaşanacak sürprizlerin önüne geçip, verimli bir entegrasyon süreci sunuyoruz.

3. Sonuçlandırıyoruz
Projenin son safhasında sizin de görüşlerinizi alarak son düzeltmeleri yapıyor ve projeyi kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

4. Ölçümlüyoruz
Yaptığınız yatırımların sonuçlarını takip ediyor, projenizin başarısını ölçümleyebiliyoruz.