Toplu Sms & E-Posta Gönderimi

Toplu Sms & E-Posta Gönderimi


Yerli servis sağlayıcı ve gsm operatörleriyle, web sitenizden, uygulamalarınızdan veya özel panelimizden çok uygun fiyatlarla başlıklı toplu sms ve toplu e-posta gönderimi yapmanızı sağlıyoruz.

Toplu sms ve toplu e-posta, günümüz iletişim teknolojilerinin bize sunduğu bir duyuru türüdür. Toplu sms, aynı mesajın internet üzerinden birden fazla telefona tek bir tuş ile gönderilmesidir. Toplu e-posta ise, aynı mesajın internet üzerinden birden fazla kişinin e-posta adresine tek bir tuş ile gönderilmesidir. Toplu sms ve toplu e-mail, size özel günleri kutlamada yardımcı olur, sizin birçok kişiye önemli bir bilgiyi hızlı bir şekilde ulaştırmanızı sağlar.

Toplu sms ve toplu e-posta ile mağazanızdaki bir indirimi hedef müşteri kitlenize ya da bütün müşterilerinize hızlı ve kolay bir şekilde duyurabilir; yeni çıkan bir ürününüzün, ya da fiyatı düşen bir ürününüzün fiyatını şubelerinize ya da bayilerinize hızlı ve kolay ve bir o kadar da garantili bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Toplu sms hizmeti ve toplu e-mail hizmeti, neredeyse herkesin akıllı telefonunu ve tabletini yanında taşıması sebebiyle yüksek oranlı iletişim kurma ve duyuru gerçekleştirme hizmetidir. Kurumsal bir firma yöneticisi iseniz ya da kurumsal bir kimlik oluşturma çabasında olan bir şirket yöneticisi iseniz, toplu sms sistemi ve toplu e-posta sistemi size kurumsallığın önünü açan üstün bir hizmettir.

Toplu sms ve toplu e-posta ile elektronik ortamda gerçekleştirilen işlemlerin güvenliğini sağlayabilir ve işlemi yapan kişinin doğru kişi olup olmadığını teyit etmek için kişiye özel mesaj gönderebilirsiniz. Toplu sms sistemi ve toplu e-mail sistemi, duyuru veya reklam ihtiyacı olan tüm sivil toplum kuruluşları, kamu kurumları, dernekler, vakıflar, siyasi partiler, okullar, kurslar, şirketler ve e-ticaret sitesi sahipleri tarafından herhangi bir zorlu koşul olmaksızın rahatlıkla kullanılabilir.

Naature Teknoloji olarak, iletişim teknolojilerinde uzman kadromuzla size ve firmanıza özel izinli toplu sms gönderimi ve anlaşmalı toplu e-mail gönderimi hizmeti veriyoruz. Bu hizmetlerimizin yanı sıra, size sunduğumuz masaüstü sms ve e-posta uygulaması, ios toplu sms uygulaması, android toplu sms uygulaması ve web tabanlı sms ve e-posta uygulaması gibi ayrıcalıklı uygulamalarla bu işlemleri bir eziyet olmaktan çıkartıp sizin için daha hızlı ve daha kolay hale getiriyoruz.