Web Tabanlı Uygulama Geliştirme

Web Tabanlı Uygulama Geliştirme


Güncel internet teknolojilerine uyumlu olarak, ihtiyacınıza ve işinize özel web tabanlı yazılımlar geliştiriyor, personelden, zamandan ve birçok ekstra maliyetten tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Web tabanlı uygulamalara yani internet üzerinde çalışan yazılımlara, bilgisayar, tablet, phablet, cep telefonu, kiosk, akıllı televizyon vb. cihaz farketmeksizin internet bağlantısı olan her yerden ve her cihazdan erişebilirsiniz. Web tabanlı uygulamaların öne çıkan en büyük özelliği budur, ancak bir proje üzerinde ortak çalışma veya aynı anda bir sistemi kullanma avantajı da oldukça önemlidir. Web tabanlı uygulamalar sayesinde firmanızın tüm kullanıcıları aynı anda tek bir sistem üzerinde çalışabilir ve bu sayede hem veri bütünlüğünü korumayı sağlamış olur, hem de her geçen gün artan sistem ve demirbaş maliyetlerini de asgariye indirgemiş olursunuz.

Şirketinize değer katan, kurumsal yapınıza özel web tabanlı uygulamalar geliştirerek ve mevcut sistemlerdeki uygulamalarınızın entegrasyon ve geliştirme işlemlerini uygulayarak her sektörden müşterilerimize özel yazılım çözümleri sunmaktayız. Size özel geliştirilen bu uygulamalar sayesinde ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize profesyonelce sunabilir, iş verimliliğinizi artırabilir ve uygulamanın kullanıldığı alanda maliyetlerinizi önemli ölçüde düşürebilirsiniz.

Naature Teknoloji olarak kendi bünyemizde çalışan ve tamamı mühendislik eğitimi almış profesyonel yazılım ekibimizle tasarımdan teslime, müşteri odaklı geliştirme süreci ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Sunduğumuz web tabanlı profesyonel çözümleri denedikten sonra bir daha paket program satın almak istemeyeceksiniz. Her platformdan erişilebilir web uygulamaları ile sadece size özel tasarımın zevkini çıkarırken, mühendislik kriterleri ve altyapısıyla sunulan çözümlerimiz ile işinizi büyütecek, sizi ve işinizi olumsuz yönde etkileyen sorunlu hazır yazılımlardan da kurtulacaksınız.

1. Sizi Dinliyoruz
Çalışmalarımızın en önemli kısmı sizi dinlemek. Bu sayede ürün ve hizmetlerinizi görüyor, ihtiyaçlarınızı anlıyor ve tüm iş sürecine sizinle birlikte dahil olup, isteklerinizi karşılıyoruz. Sizi dinleyerek ve izleyerek, yaşadığımız bu süreci değerlendirip, ihtiyaçlarınızı dokümante ediyor ve tekrar tekrar üzerinden geçme fırsatı yakalıyoruz. Çünkü, asıl önemli olanın sonuca gitmeden önce amacı anlamak olduğunu çok iyi biliyoruz.

2. Projelendiriyoruz
Kurumunuzun ölçeğine, iş yapış şekline, ürün ve hizmetlerine, dijital ihtiyacına ve bütçesine göre proje aşamasına geçiyoruz. Projeniz her ne olursa olsun, oluşturmak istediğiniz sistemi önce zihninizde ve kağıt üzerinde çalışır hale getirerek ilerliyoruz. Bu yöntem sayesinde geliştirme aşamasında yaşanacak sürprizlerin önüne geçip, verimli bir entegrasyon süreci sunuyoruz.

3. Sonuçlandırıyoruz
Projenin son safhasında sizin de görüşlerinizi alarak son düzeltmeleri yapıyor ve projeyi kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

4. Ölçümlüyoruz
Yaptığınız yatırımların sonuçlarını takip ediyor, projenizin başarısını ölçümleyebiliyoruz.